Австрія хоче регулювати криптовалюти як деривативи, Франція солідарна

Міністерство фінансів Австрії має намір регулювати криптовалютний ринок так само, як торгівлю золотом та деривативами.

У відомстві переконані, що Євросоюз повинен наслідувати їхній приклад. Тим часом, французький регулятор заборонив рекламу криптовалютних деривативів в країні. Про це повідомляє CCN. «Тема криптовалют дуже важлива в контексті боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму. Ми потребуємо в більшій довірі і безпеки, тому [регулювання] є найважливішим аспектом», – заявив міністр фінансів Австрії Хартвиг Легер, підкресливши, що кріптоіндустрія потребує міжнародного регулювання.

На думку Легер, токени що випускаються в ході ICO є цінними паперами, і відповідні проекти зобов’язані отримати дозвіл регулятора на проведення первинної пропозиції. Тим часом Комісія з нагляду за фінансовим ринком Франції (AMF) заявила, що торгові платформи не повинні рекламувати похідні від криптовалют інструменти відповідно до загальних законів про деривативи.

«AMF зробила висновок, що криптовалютний контракт, що включає в себе оплату традиційними валютами, може кваліфікуватися як дериватив незалежно від легального статусу цифрових валют. Таким чином, онлайн-платформи, що пропонують криптовалютні деривативи, потрапляють під дію [директиви] MiFID 2 і повинні дотримуватись відповідних правил.

Перш за все ці продукти підкоряються положенням закону Sapin 2 і, зокрема, заборони на рекламу певних фінансових контрактів», – йдеться в повідомленні. Нагадаємо, раніше Франція і Німеччина закликали обговорити регулювання криптовалют на саміті G20.

Related posts