Білл Гейтс: криптовалюти – вкрай ризиковані

Співзасновник Microsoft Corp. Білл Гейтс відповів на популярні питання на сайті Reddit.

«Криптовалюта використовуються для незаконної активності, зокрема, для відмивання грошей, фінансування тероризму та наркоторгівлі. Спекулятивна хвиля в сфері ICO і криптовалютах представляє величезний ризик для власників довгих позицій», – зазначив Гейтс щодо криптовалют.

Мільярдер зробив щось на зразок U-образного розвороту в криптовалютному світі. У 2014-му він заявив, що біткоін «викликає у нього захоплення і перевершує інші валюти, так як транзакції можна здійснювати навіть в тих випадках, коли сторони знаходяться в різних місцях».

У той час біткоін коштував $371 і з тих пір виріс на 2,700%.

В ході опитування на Reddit, один з користувачів зауважив, що наркотичні речовини можуть купуватися і за готівку, а не тільки за криптовалюти. На це Гейтс відповів, що «анонімно для цих цілей використовується і готівка. Однак для її передачі необхідно фізична присутність, що робить такі платежі більш ризикованими.

Згідно з Індексом мільярдерів від Bloomberg, Білл Гейтс другий в рейтингу найбагатших людей світу, а його власний капітал оцінюється в $93.1 млрд.

Related posts