Біткоін може подорожчати в 40 разів

Біткоін може подорожчати в 40 разів у порівнянні з поточною вартістю, вважає Кемерон Уінклевосс. У середу капіталізація криптовалюти становила $ 135 млрд. Якщо цей прогноз збудеться, вона досягне більше $5 трлн.

«Біткоін стане конкурентом золота. Висока вартість металу забезпечується його обмеженістю ресурсів, тоді як пропозиція біткоіну – фіксована. Він більш довговічний і більш транспортабельний», – зазначив Уінклевосс.

«Є потенціал зростання валюти в 30-40 разів, так як все більше людей розуміють, що біткоін є відмінним сховищем цінності. Незважаючи на ціновий спад, біткоіни залишається недооціненим активом», – додав він.

Дефіцит уяви

Брати Уінклевосс стали першими біткоіновими мільярдерами.

Криптовалюта переживала волатильність в останні тижні. Глава J.P. Morgan Джейм Даймон назвав біткоін «обманом», а Уоррен Баффетт пророкує криптовалюті «поганий кінець».

Goldman Sachs очікує, що більшість криптовалют обваляться до нуля.

«Ті, хто критикує біткоін, страждають нестачею уяви», – підкреслює Уінклевосс.

«Криптовалюта не грають важливої ролі в транзакціях від людини до людини. Однак якщо говорити про машинну торгівлі, картина змінюється. Безумовно, рахунки в біткоіну в J.P. Morgan відкривати немає потреби», – стверджує Уінклевосс.

Related posts