Біткоін може впасти на 50%, проте майнери з Китаю залишаться в плюсі

Навіть при високих тарифах на електроенергію, майнери з Китаю можуть отримувати прибуток від біткоіну, поки він буде коштувати вище $6,925, вважають аналітики. Цифрова валюта коштувала близько $ 14,200 сьогодні.

Зростання криптовалюти на 1,400% в 2017-м зумовив високий попит на електрику, необхідну для роботи потужних комп’ютерів, що використовуються в майнінгу. Близько 75% цих комп’ютерів знаходяться в Китаї.

Майнінг криптовалюти при поточних цінах буде рентабельним при будь-яких цінових режимах електроенергії.

Пекін має намір взяти під контроль використання електрики в країні, підвищивши ціни, оскільки побоюється, що майнери користуються перевагами низьких цін.

Зростання попиту

Попит на електоенергію для майнінгу виріс до 20.5 терават-годин на рік до кінця 2017 го, що дорівнює, приблизно 10-ї частини електрики, яке споживає ПАР.

Китайські майнери використовували всього 15.4 терават-годин, що всього лише крапля в морі для масштабної індустрії електроенергії країни, 0.2% щорічного виробництва.

Складно оцінити, скільки електроенергії буде необхідно на майнінг біткоіну в майбутньому, так як це буде залежати від ефективності комп’ютерів.

Тоді як майнінг залишається вигідним при максимально високих цінах на електрику в Китаї ($0.13 кіловат-годину), компанії можуть скористатися перевагою зайвого потенціалу енергетичного сектора для зниження тарифів до $0.03. Точка беззбитковості буде досягнута на $3,869.

Комп’ютерне обладнання, яке використовується в майнінгу біткоіну, служить не більше 2 років, а це означає, що майнери можуть переміститися в інші регіони досить швидко.

Related posts