Біткоін відновився до $10,000

У четвер біткоін відновився вище $10,000, вперше за 2 тижні, після того, як втратив третину своєї вартості, обвалившись з рекордного максимуму більш $19,000 до менш $6,000 минулого тижня.

Коментарі регуляторів послабили стурбованість через жорсткість норм, після чого криптовалюта почала відновлення.

«У грудні і січні інвестори були сконцентровані на посиленні нагляду з боку регуляторів в Азії», – зазначає Брайан Келлі, глава BKCM. «Коли голова Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами виступив перед банківським комітетом Сенату і змінив «тон», інвестори відчули впевненість і полегшення».

Coinbase, найбільший в США майданчик для покупки криптовалют, зареєстрував 300,000 нових користувачів за тиждень до Дня Подяки. Загальна їх кількість перевищує 12 млн.

Британська торгова платформа eToro зазначає, що 60-70% угод з грудня були за участю біткоіну.
Після того, як біткоін відновився вище $10,000, аналітики очікують стрибка покупки.

Кожен раз, коли досягалися такі ключові позначки, з’являлися нові учасники ринку криптовалют. Сьогодні спостерігається зростаючий інтерес з боку хедж-фондів, відзначають фахівці.

За даними Autonomous Next в минулому році з’явилися 167 нових криптовалютних фондів.

Всього їх існує 225, а під їх управлінням перебувають $3.7 млрд активів.

«Не дивлячись на волатильність цін на криптовалюту, інтерес до інвестиційних продуктів в цій сфері зростає», – говорить Лекс Соколін з Autonomous Next. Параболічне зростання біткоіну в останні 12 місяців з менш $1,000 до більш $19,000 передбачає, що психологічний ключовий патерн для біткоіна визначити складно.

Арі Пол, інвестиційний директор BlockTower Capital очікує, що біткоін буде рости і далі, тоді як відмітка $10,000 не є психологічною.

Related posts