Біткоінова лихоманка йде на спад

Після того, як біткоін додав 1,400% в 2017-м, криптовалюта зменшила оберти. Минулого місяця вона торгувалася в межах $ 8,500 – $ 11,300.

«Публіка стала розуміти, що інвестиції в біткоін ризиковані, і інтерес до нього пішов на спад», – зазначає Лукас Нуцці, старший аналітик Digital Asset Research.

У пошукових системах частота появи слова «біткоін» знизилася на 82% з грудневих максимумів, повідомляє Google Trends. Пости в Твіттері, які згадували б біткоіни, досягли піку 7-го грудня, 155,600 і тепер скоротилися до 63,000. Обсяги біткоінових транзакцій впали на 60% з 13-го грудня.

Біткоін просів, після того, як Google повідомила, що з червня забороняє рекламу контенту, пов’язаного з криптовалютами. У січні таке ж рішення прийняла і Facebook. Великі банки, включаючи JPMorgan і Bank of America, заборонили покупку криптовалют за допомогою своїх кредитних карт.

Роджер Кей, президент Endpoint Technologies Associates відзначає, що біткоін стрімко злетів і так само швидко падає. Інвестори, які купили валюту ближче до її заходу, втратили гроші.

Мільярдер Алан Говард зробив великий внесок особистих коштів в криптовалюта в минулому році, тоді як багато прихильників біткоіну очікують його зростання до нових максимумів. За їхніми словами, цей спад – не перший для біткоіну.

З 2010-го він втрачав 70% або більше і потім повертався з новими силами.

Related posts