Через 10 років біткоін буде коштувати $100, а не $100,000

Імовірність того, що біткоін впаде до $100, більше, ніж того, що він виросте до $100,000 в наступні 10 років, вважає професор Гарвардського університету Кеннет Рогофф.

«Якщо не брати до уваги відмивання грошей і ухилення від податків, використання біткоіну в транзакціях обмежено», – стверджує колишній головний економіст МВФ.

Шон Ентсі, співзасновник і президент Blockchain Intelligence Group відзначає, що рівень нелегальних транзакцій з біткоіном впав до 20% в 2016-м, а в 2017-м продовжив знижуватися.

На думку Рогоффа, регулятори зумовлять падіння цін на біткоін.

«Це повинні бути глобальні регулюючі норми. Навіть якщо США і Китай заборонять криптовалюту, а Японія – немає, шахраї продовжать відмивати гроші через Японію», – пояснює він.

В Японії біткоін був легалізований в минулому році, проте масштабне розкрадання $530 млн в січні змусило владу накласти обмеження на цифрову сферу.

Біткоін торгувався на $11,242.61 у вівторок в Азії, втративши 16% в цьому році. У грудні минулого року він досяг рекорду, $19,000.

«Влада чекає розвитку технологій, що лежать в основі криптовалют», – зазначає Рогофф. Все, пов’язане з валютами, від монет до паперових банкнот, було винайдено в приватному секторі.

В основі біткоіну лежить технологія блокчейн, тобто розподілені бази даних.

Related posts