Ефір досяг нового рекордного максимуму, додавши 13,000% за рік

Ефір досяг нового рекорду в середу, of $ 1,417.38, додавши 60% за тиждень, перш ніж зробити відкат, повідомляє CoinDesk.

Ефір – друга за капіталізацією криптовалюта в світі, після біткоіну ($131,5 млрд).

В її основі лежить платформа блокчейн, проте дещо інша, ніж в разі біткоіну, так як вона орієнтована на «розумні контракти».

Консорціум Enterprise Ethereum Alliance, в який входять Microsoft і JP Morgan, розробляє додатки, використовуючи платформу Ethereum.

Інвестори, тим часом, шукають альтернативні валюти для отримання прибутку. Райпл виріс до рекордного максимуму, перш ніж просісти.

«Зростання цін на ефір – доказ популярності цієї платформи для децентралізованих додатків. За останні півтора року велика частина токенів, які випущені в рамках ICO і торгуються на біржах, кодувалися для використання на платформі ефір», – зазначає Томас Глаксман з Gatecoin.

Стівен Нерайофф, один із засновників ефіру стверджує, що зростання числа проектів, побудованих на платформі Ethereum, може зумовити так званий «фліппінг», який покладе край домінуванню біткоіну в 2018-му, так як інвестори будуть вкладати в альтернативні валюти.

До кінця наступного року ціна на ефір може вирости вдвічі або втричі.

Ще один співзасновник платформи Ethereum Чарльз Хоскінсон заявив, що ринок криптовалют чекає крах, а потім консолідація. Відомий на Уол-Стріт “ведмідь” Девіс Стокман також стверджує, що «бум» криптовалют закінчиться катастрофою.

«Спекулянти переконали себе в тому, що дерево може вирости до небес», – підкреслює він.

Related posts