Інвестори в криптовалюти стежать за тим, що відбувається в Південній Кореї

Попит на криптовалюти в Південній Кореї настільки високий, що в якийсь момент ціни на них зросли на 50%, в порівнянні з США.

1. Чому корейці так цікавляться криптовалютами?

Багато хто побоюється тримати свої капітали в країні, яка межує з КНДР, вважає Квок Кеумджоо, професор психології Національного університету в Сеулі.

2. Які масштаби торгівлі криптовалютами в Південній Кореї?

Тільки долар США використовується в торгівлі криптовалютами більше, ніж корейська вона. На її частку припадало понад 10% угод по біткоіну в другій половині 2017 го. Однак для угод по ефіру вона – валюта номер один.

3. Які заходи вживає уряд?

Заборонивши ICO в вересні, регулятори подумували про закриття криптовалютних бірж. Влада намагається запобігти відмивання грошей та інші незаконні види діяльності. 30-го січня були заборонені депозити на анонімних віртуальних банківських рахунках. На біржі не допускаються неповнолітні і іноземці, а також фінансові інституції.

4. Як відреагував криптовалютний ринок?

Інвестори побоюються закриття бірж криптовалют. В цьому випадку, криптовалюту в Кореї складно буде купити, і, як наслідок, впаде попит. Біткоін втратив 12% 11-го січня, після того, як міністр юстиції країни запропонував заборонити криптовалютні біржі.

5. Чим стурбована влада Республіки Корея?

Переважно використанням криптовалют для відмивання грошей і спекуляцій.

6. Чи можуть інвестори обійти обмеження?

Навіть якщо буде введена заборона на біржі, трейдери знайдуть шляхи покупки криптовалют, вважає Майк Кайаморі, глава токійського майданчика Quoine, серед клієнтів якої є корейці. «Не можна забувати про підпільні біржі і позабіржові платформи». – каже він.

7. Що далі?

Поки неясно, чи схвалить уряд пропозицію щодо закриття бірж. Петиція на веб-сторінці президента проти таких заходів набрала вже 200,000 підписів.

Управління з координації державної політики заявило, що рішення буде прийнято після відповідних дискусій.

Related posts