JPMorgan: криптовалюти навряд чи зникнуть

JPMorgan представив прогноз по криптовалютах, і незважаючи на скептицизм з боку Джеймі Даймона, аналітики банку малюють більш оптимістичну картину.

На думку JPMorgan, цифрові валюти будуть як і раніше залучати інвесторів, які налаштовані скептично щодо централізованих ринків.

Однак, в той же час, криптовалюти змушені будуть подолати перешкоди, які заважають їх широкому використанню.

Криптовалюти не зникнуть

«Криптовалюти навряд чи зникнуть повністю, так як залишаться популярними серед прихильників децентралізації та анонімності», – пише JPMorgan.

Блокчейн представляє реальні можливості

«Технологія має потенціал з точки зору зберігання і відстеження даних, а також безпеки. Її застосування може підвищити прозорість і ефективність платіжних систем», – зазначає JPMorgan.

Дорожнеча транзакцій з біткоіном

«Часто багато хто не бере до уваги спреди витрат на покупку або продаж цінних паперів. У разі акцій, валют і біржових фондів ці витрати незначні, так як спреди вузькі.

Однак середній спред на покупку 10 біткоіни в доларовому вираженні становить 2%, тоді як для інших активів – менше 0.1% », – зазначає JPMorgan.

Волатильність

«Біткоін вкрай волатильний, і це заважає його широкому використанню.
Криптовалюта в 10 разів більше волатильна, ніж базові активи або сировинні товари», – продовжує JPMorgan.

Відсутність нагляду з боку регуляторів

«У плані глобальної скоординованої регуляції кріптовалютной сфери прогрес поки непомітний. У багатьох країнах торгівля біткоіни заборонена, тоді як в деяких він торгується з великою премією або дисконтом.

Криптовалютам буде дуже складно зайняти місце традиційних валют, так як долар, євро і юань легко не здадуть свої позиції», – робить висновок JPMorgan.

Related posts