Капіталізація криптовалют скоротилася на $60 млрд за 24 години

У четвер основні криптовалюти продовжили спад, після того, як Google обявил про заборону пов’язаного з ними контенту з червня цього року. Ринкова капіталізація світових криптовалют становила $310.4 млрд вранці в четвер, проти $372.9 млрд днем раніше.

Біткоін торгувався на $ 7,676.52, мінімумі з 8-го лютого. Однак незабаром він відновився до $ 8,219.77.

Чому криптовалюти дешевшають?

Однією з причин була розпродаж після краху японської біржі Mt.Gox. Після банкрутства в 2014-му році, компанія почала продавати біткоіни, щоб виплатити борги перед кредиторами.

Google, тим часом, заявила про заборону кріптовалютного контенту, включаючи ICO і гаманці.

«Ведмежі» сигнали злякали багатьох нових інвесторів в криптовалюту.

У той же час ринок ICO страждає від шахраїв. На початку тижня було викрадено понад $2 млрд криптовалют, в ході обманного ICO.

ICO є можливість отримання фінансування стартапами. Інвестори вкладають в криптовалюту, отримуючи в обмін нові маркери, які випускає стартап. Однак токени не є акціями, і тому інвестор не отримує ніяких гарантій.

Норми регуляторів

Глобальні регулятори посилили нагляд за криптовалютним сектором. Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами відправила порядку ряду бірж, зокрема, Bitfinex, а також компаніям, таким як Tether в кінці минулого року.

Глава Банку Англії Марк Карні закликав до посилення регулювання сфери криптовалюта, а Японія навіть призупинила роботу деяких майданчиків.

Related posts