Криптовалюти відрізняються один від одного

В останні 30 днів, за які стався обвал біткоіну, кореляції між криптовалютами були значними. У деяких випадках вони порушувалися.

Аналітики оцінили кореляції ціни на біткоін з 10-ма іншими криптовалютмиа і вони виявилися солідними в разі трьох альтернативних валют – іоти, лайткоіна і біткоін-кеш.

Всі криптовалюти можна розділити на дві категорії.

Ті, які засновані на платформах для «розумних контрактів» і ICO (Ethereum, NEO, NEM, EOS) і ті, які були створені в ході проектів, що працюють для здійснення транзакцій на основі блокчейн у фінансовій сфері (Ripple, Cardano).

В останні 30 днів криптовалюти, створені конкурентами Ethereum, демонстрували найсильніші цінові кореляції з ефіром, криптовалютою, платформи Ethereum.

Ринок криптовалют – молодше, ніж стрімко розвивається технологія, а висока волатильність привертає «азартних гравців».

Якщо ви вважаєте, що ICO – здоровий спосіб залучення інвестицій і що блокчейн підходить для реєстрації прав на майно і зберігання контрактів, вам слід звернути увагу на ефір і його конкурентів.

Якщо ви впевнені, що блокчейн згодом замінить інфраструктуру трансферу грошей, ваш вибір – Ripple і Cardano.

Через певний час будь-яка лихоманка на ринку набридає, і інвестори приходять на зміну спекулянтам. Так відбувалося на початку 2000-х, під час доткомівської «бульбашки», а також відбувається і в 2018-му. Зрештою, деякі застосування блокчейн будуть більш ефективними, деякі – менш, і інвестори зрозуміють, на що робити ставку.

Related posts