Криптовалютні біржі стягують комісії до $1 млн за ICO

З достовірних джерел відомо, що деякі біржі стягують комісії в розмірі $50,000 – $1 млн за ICO. «На ICO попит досить високий, і саме на біржах є ліквідність і гроші», – говорить Майкл Джексон, партнер Mangrove Partners.

2017-й став «бумом» ICO, які для криптовалютних компаній є вигідним методом отримання фінансування, на відміну від венчурних інвестицій і IPO.

Інвестори сподіваються заробити, однак не всі ICO дають таку можливість, оскільки ліквідність залежить від бірж.

Олівер Бассманн, колишній інвестиційний директор UBS відзначає, що якщо ви готуєтеся до ICO, слід бути готовими і до виходу на біржу, так як важливий доступ до ліквідності.

«Капіталізм чистої води»

Один з голів компаній, яка планувала ICO згадує, що провідна біржа попросила комісію в розмірі $1 млн.

Однак розцінки у різних бірж – різні, і залежать від денного обсягу угод і ліквідності.

Чим більше оборот на біржі, тим більш бажаною вона стає для ICO.

IPO може коштувати $1 млн, однак ця сума розподіляється між радниками, витрачається за різними статтями, і не йде тільки на комісію біржі.

У минулому році в процесі ICO було отримано $5.6 млрд.

За підрахунками, 10 провідних бірж заробляють $3 млн в день на комісіях.

«Непублічна інформація»

Business Insider намагався проаналізувати, які біржі стягують найвищі комісії.

Kraken відмовилася надавати таку інформацію. Корейська Huobi не стягує ніякої плати за ICO. Coinbase зазначає, що не підтримує токени ICO.

Менді Лау з OKEx заявила, що майданчик не бере комісії за розміщення, однак вимагає внеску в бюджет для просування компаній і їх бізнес-моделей.

Binance, Upbit, Bithumb і HitBTC не дали відповіді на питання про розмір комісій.

«Все вляжеться»

«Комісії визначаються в процесі переговорів», – зазначає Бассманн, додаючи, що можна виторгувати знижку навіть на $100,000.

За останні рік в криптовалютні ринки були влиті величезні суми грошей, однак за відсутності регулюючих норм, складно говорити про якісь гарантії для інвесторів.

Японські, британські та американські власті закликали до встановлення норм для кріптовалютной сфери, а Комісія з цінних паперів і бірж заявила, що кріптовалютние біржі повинні проходити обов’язкову реєстрацію.

«За розміщення на крупній біржі завжди доведеться платити, проте з появою норм, ці комісії стануть більш раціональними і прозорими», – зазначає Джексон.

Related posts