Мадуро оцінив вартість криптовалюти Венесуели

Первісна вартість криптовалюти Венесуели складе $60 за один петро, а всього в ході торгів планується реалізувати 38,4 млн петро, повідомив канал Globovision з посиланням на затверджені параметри обороту венесуельської криптовалюти.

Початкова вартість забезпеченої нафтою криптовалюти встановлена в якості зразкової ціни одного бареля венесуельської нафти, а кінцеву вартість визначить ринок.

Президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив про намір створити власну криптовалюту на початку грудня 2017 р. За його словами, використання нової технології допоможе подолати фінансову блокаду країни.

Загальний обсяг емісії влада визначила в 100 млн петро. Перший випуск заплановано на період з 20 лютого по 19 березня.

За словами Мадуро, петро буде забезпечена наявними в країні запасами нафти, золота та діамантів. Він також повідомив, що Венесуела виділила 5 млрд барелів нафти для забезпечення вартості нової криптовалюти.

Уряд Венесуели, очолюваний президентом Ніколасом Мадуро, анонсував плани по премайну власної криптовалюти петро (petro, PetroCoin) в середині січня, незважаючи на бойкот з боку парламенту.

Керуючий по криптовалюті і супутній діяльності Карлос Варгас заявив: “Майн криптовалюти петро буде неможливий: вся емісія буде під контролем держави. Крім того, буде проведена процедура, схожа з аукціоном”.

Він також додав: “У нас буде криптовалюта, верифікація та використання якої на всіх біржах… забезпечуватиметься широко відомою платформою, завдяки чому петро буде котируватися в усьому світі без серйозних обмежень”.

Related posts