Надимчанін намагається обміняти Infiniti FX35 на один біткоін

Автовласник з міста Надим в Ямало-Ненецькому автономному окрузі (Російська Федерація) розмістив в інтернеті оригінальне оголошення про продаж позашляховика Infiniti FX35 першого покоління 2003 року випуску.

Машину з пробігом 200 тисяч кілометрів надимчанін оцінив в 470 тисяч рублів і одним з варіантів продажу автомобіля пропонує обмін на один біткоіни, повідомляє Ura.ru.

Також власник уживаного люксового позашляховика пропонує обмін на дешевший автомобіль з доплатою або на гараж.

Це вже не перший випадок, коли ямальці оцінюють своє майно в криптовалюті: 18 грудня 2017 року на популярному форумі Салехарда з’явилося оголошення про продаж однокімнатної квартири за 4,2 млн рублів або чотири біткоіни, відзначає агентство.

Тим часом в тому ж місяці прокуратура Красноярського краю оголосила застереження директору автосалону в столиці регіону, який розмістив в інтернеті оголошення про продаж розкішного автомобіля Bentley Flying Spur за 55 біткоінів, що було еквівалентно майже 55 млн рублів за курсом на той момент.

У наглядовому відомстві вказали, що законним платіжним засобом в Росії є рубль. Після цього інформація про продаж автомобіля шляхом розрахунку криптовалютою була видалена з сайту, де її розмістили.

Related posts