Обвал криптовалют підштовхнув прихильників біткоіна до золота

На тлі стрімкого спаду біткоін втратив більше 40% за місяць. Продавці біткоіну переключаються на реальне золото.

Золотий дилер Sharps Pixley зазначає, що продаж золотих монет зросла в 5 разів, після обвалу біткоіна, який додав 1,400% в минулому році.

«Вчора спостерігався шалений ажіотаж, так як клієнти намагалися конвертувати криптовалюту в золото», – зазначає глава Sharps Pixley Деніел Марбургер.

Після золотої лихоманки

Росс Норман, золотий дилер почав обмінювати золото на біткоіни через посередників 3 місяці тому.

«Ми укладали угоди вартістю в мільйон фунтів кожні пару тижнів, тоді як фізичний попит з боку традиційних джерел був обмежений», – згадує Норман.

Недостатній попит став перешкодою для цін на золото в останні тижні. Метал виріс на 7.5%, завдяки ослабленню долара, досягнувши 4-місячного максимуму. Біткоін просів на 43% з піку, зареєстрованого в грудні.

Марбургер стверджує, що CoinInvest продала майже 30 кг золота вартістю $1.2 млн на спотовому ринку, тоді як біткоін впав на 23% у вівторок. За один біткоін можна купити 8 золотих монет по 1 унції.

Багато хто починає усвідомлювати, що цифрові активи більш ризиковані, ніж традиційні безпечні.

«Як біткоін, так і золото обмежені в кількості, ними легко торгувати і можна децентралізовано зберігати», – зазначає Марбургер, додаючи, що золото має ряд переваг, завдяки низькій волатильності, стабільному зростанню і тому факту, що цей актив – помітний.

Біткоін впав нижче $10,000 в середу і торгувався на $11,234 в четвер. 18-го грудня він досяг рекордного максимуму, $ 19,511. Золото просіло на 0.8% до $1,327.

Related posts