PayPal прискорить обробку криптовалютних транзакцій

Компанія PayPal розробляє спосіб прискорення обробки криптовалютних платежів, випливаючий з патентної заявки під назвою «Система прискорених транзакцій з використанням віртуальних валют», опублікованій на сайті Бюро по патентах і торгових знаків США.

PayPal пропонує здійснювати криптовалютні платежі за допомогою передачі спеціальних приватних ключів (рядків, що складаються з набору цифр і букв) між продавцем і покупцем.

Мета методу – скоротити час, необхідний для підтвердження транзакції, усунувши необхідність в передачі криптовалюти через блокчейн. PayPal пропонує створювати вторинні гаманці, які будуть зберігати окремі приватні ключі для покупців і продавців. Система буде передавати приватні ключі, відповідні сумами покупок.

У заявці сказано: «Ці системи і методи дозволяють практично ліквідувати час, який одержувач змушений витрачати, щоб переконатися, що він отримає платіж в віртуальній валюті Це досягається шляхом передачі одержувачу платежу приватних ключів, включених в гаманці і пов’язаних з визначеним обсягом віртуальної валюти, відповідним розміром платежу, зазначеному в транзакції».

Раніше генеральний директор PayPal Ден Шульман назвав біткоіни (Bitcoin) неефективним способом передачі цінності, а Stripe, один з конкурентів PayPal, відмовився від прийому біткоіну, пояснивши це повільними транзакціями в мережі.

Related posts