Проти Coinbase подані два колективних позови

Проти американської кріптобіржі Coinbase подано відразу два колективних позови – за інсайдерську торгівлю при лістингу Bitcoin Cash і порушення закону про незатребуване майно. Про це повідомляє Bitcoinist.

«Цей позов подається від імені всіх користувачів Coinbase, які відкривали ордери на покупку або продаж в період з 19-го по 21-е грудня… які зазнали фінансових збитків в результаті правопорушень з боку відповідача», – йдеться в позові.

Coinbase звинувачується в «штучному завищенні ціни» Bitcoin Cash допомогою трейдингу на основі інсайдерських даних. Нагадаємо, на тлі лістингу BCH на Coinbase курс цієї криптовалюта всього за 48 годин підвищився з $1 865 до $4 300 (+ 130%).

CEO компанії Брайан Армстронг тоді заявив, що, можливо, інсайдерська торгівля з боку одного із співробітників дійсно мала місце, і пообіцяв розібратися в ситуації. Другий колективний позов звинувачує кріптобіржу в порушенні законодавства в частині поводження з незатребуваним майном.

За словами позивача, Coinbase не повідомляє відправників переказів про те, що кошти так і не були затребувані одержувачем, і використовує їх для незаконного збагачення. «Уявіть, що ви виписали своєму другові чек на отримання готівкових коштів з вашого банківського рахунку.

Банк ці кошти підготував, однак ніхто їх так і не затребував. Чи повинен банк постійно утримувати їх до запитання? Згідно із законом – відповідь негативна. Але саме це і робить Coinbase з незатребуваними криптовалютнимі переказами», – підкреслює позивач.

Раніше повідомлялося, що Coinbase передасть Податковому управлінню США дані про 13 тис. клієнтів. За даними відомства, користувачі Coinbase заборгували державі податки з криптовалютних транзакцій на суму не менше 20 тис. доларів.

Related posts