Роджер Вер: У 2018 році ефір обжене біткоін за капіталізацією

Роджер Вер, який активно виступає за збільшення розміру блоку біткоіну, заявив в інтерв’ю YouTube-каналі Hard Fork, що незабаром, ймовірно, ефір обжене за капіталізацією першу криптовалюту: «Просто подивіться: ефіру потрібно лише подвоїти свою ціну ще раз, щоб обійти біткоін по капіталізації».

Рік тому ціна одного ефіру становила близько $15, сьогодні ж кріптоваалюта торгується біля позначки $800. На думку Віра, це лише один з факторів, який говорить на користь того, що незабаром капіталізація ефіру значно перевищить вартість всіх біткоінів: «Ефір вже обробляє набагато більше транзакцій, ніж Bitcoin Core.

В окремі дні альткоіни обходять Bitcoin Core за обсягом торгів на біржах. Таким чином, за цілою низкою показників Bitcoin Core більше не є провідною криптовалюта. Коли він втратить перше місце і за ринковою капіталізацією, думаю, це буде той сигнал, який змусить людей прокинутися».

На питання про те, чи обійде ефір біткоіни за ринковою капіталізацією в цьому році, Вер відповів: «Імовірність того, що це станеться, набагато вище, ніж вірогідність того, що не відбудеться».

Розмови про те, що капіталізація ефіру перевищить капіталізацію біткоіну, розгорілися влітку 2017 року, коли курс ефіру вперше перевищив $400, а біткоін торгувався біля позначки $3000. На 5 березня курс першої криптовалюти становить приблизно $11 500, ефіру – $870.

Related posts