Росія пропонує «прикриття» для криптовалют

Міністерство фінансів РФ опублікувало проект закону про регулювання операцій з криптовалютами.

Ліцензовані оператори зможуть конвертувати криптовалюти в інші цифрові інструменти, а також рублі і іноземну валюту. Самі по собі, цифрові активи не будуть вважатися легальними платіжними інструментами в Росії.

Влади по всьому світу посилили нагляд за цифровими валютами, так як зростання цін приваблює все більше інвесторів, починаючи від новачків і закінчуючи Уолл-Стріт.

МВФ, Казначейство США, Франція і Німеччини закликають до кооперації та регулювання цифрових валют, так як їх волатильність, зростаюча ціна і анонімність приваблюють не тільки «чесних» інвесторів.

Обережність

Президент РФ Володимир Путін заявив, що побоювання центробанку вірні, і не можна допустити повторення минулого сумного досвіду обману інвесторів. Він закликав до регулювання російського ринку криптовалют ще в жовтні.

Банк Росії виступає проти дозволу обмінювати криптовалюти на інші активи, вважаючи, що такі операції повинні бути дозволені тільки для токенов ICO.

Заборона на проведення цих операцій створить умови для кримінального використання криптовалюта, тоді як торгівля через ліцензованих операторів підвищить податкові надходження в бюджет.

Related posts