Трамп заборонив купівлю венесуельської криптовалюти

У понеділок президент США підписав указ, що забороняє американцям брати участь в транзакції з використанням Petro, венесуельської криптовалюта, забезпеченої нафтою.

Венесуела випустила криптовалюту, в надії підтримати слабку економіку, яка страждає від інфляції в розмірі 13,000% в рік.

«Це – важкий удар», – зазначає Расс Даллі, керуючий директор Caracas Capital. «За теорією дурня, я можу купити це за $100, так як є той, хто дурніший і купить це за $200. Якщо США не братимуть участі, інтерес до криптовалюти знизиться, як і потенціал до спекуляцій», – пояснює він.

Нові санкції

Міністр фінансів Стівен Мнучін зустрівся з іншими міністрами G20 в Буенос-Айресі, щоб обговорити ситуацію в Венесуелі. Були накладені санкції ще на 4-х венесуельських чиновників.

«Президент Ніколас Мадуро зруйнував економіку країни і штовхнув її на гуманітарну кризу. Замість того, щоб скорегувати курс, щоб уникнути подальшої катастрофи, він намагається обійти санкції за допомогою цифрової валюти Petro», – заявив Мнучін.

«На засіданні G20 ми обговорили шляхи досягнення загальних цілей в плані відновлення демократії в Венесуелі і боротьби з кризою, обумовленою економічною політикою Мадуро», – уклав він.

Related posts