У 2018 році на ринку з’явиться ще одна забезпечена нафтою криптовалюта – PetroDollar

У 2018 році на крипторинку може з’явитися ще одна підкріплена нафтою криптовалюта – PetroDollar (XPD). Запуском займеться нью-йоркська Signal Capital Management. Про це повідомляється на офіційному сайті проекту компанії.

Вперше про запуск PetroDollar було оголошено 12 березня. Згодної «білої книги», кожен PetroDollar буде забезпечений групою реальних біржових товарів, що складається з сирої нафти, природного газу і газових активів. Відзначається, що один токен буде підкріплений мінімум 13 барелів нафти.

Емісію PetroDollar обмежать 500 млн токенів (450 млн з них будуть виставлені на продаж). Очікується, що відповідне ICO буде проведено в кінці поточного року. Signal Capital Management сподівається залучити в цілому близько 700 млн доларів.

Розробники очікують, що PetroDollar «буде перебувати в обігу по всьому світу за межами традиційної банківської системи», а також зможе увійти в топ-20 криптовалют по капіталізації.

Нагадаємо, нещодавно на ринку з’явилася перша підкріплена нафтою криптовалюта – венесуельська Petro (крім нафти вона забезпечена газовими та алмазними запасами Венесуели). Днями Ніколас Мадуро заявив, що в ході пресейл Petro зібрала вже понад 5 млрд доларів.

Related posts