Ветеран ETF підтримав криптовалюти

Метт Хоган, залишає індустрію біржових фондів 15 років по тому, віддавши перевагу криптовалюта. Хоган отримав посаду віце-президента Bitwise Asset Management.

«Якщо говорити про індивідуальне застосування біткоіну, за прикладом золота, ринок якого оцінюється в $3 трлн, біткоін можна назвати мультитрильйонною доларовою можливістю», – зазначає він.

Інвесторам слід орієнтуватися на довгострокову перспективу і диверсифікувати, стверджує Хоган. За минулий рік ринок криптовалют виріс в 25 разів, досягнувши $500 млрд. На частку біткоіну доводиться його третина.

Хоган розробляє індексну методологію для ринку цифрових активів, так як такі критерії, як ринкова капіталізація і вага повинні структуруватися інакше, ніж у випадку традиційних класів активів.

Хоган переживає моменти «deja-vu», згадуючи свої перші дні в сфері біржових фондів. Роздрібні інвестори лідирують в кріптовалютній сфері, а інституції залишаються налаштованими скептично, однак виявляють інтерес.

«Інституції вивчають криптовалюти і незабаром наважаться на інвестиції. Ми побачимо зростання активності в 2019-му і далі», – підсумовує він.

Related posts