Влада Сінгапуру сподівається, що можливий крах криптовалюта не вдарить по технології блокчейн

Глава Валютного управління Сінгапуру Рави Менон сподівається, що можливий крах криптовалют не призведе до краху стоячих за ними технологій.

«Я дуже сподіваюся, коли лихоманка пройде, коли відбудеться обвал ринку, це не підірве набагато більш серйозні і більш значущі технології, пов’язані з криптовалютами і блокчейном», – цитує чиновника Reuters.

Менон також не виключає, що його відомство, яке виконує функції центрального банку, почне випускати криптовалюту, яка буде поширюватися серед звичайних громадян, проте він не вважає, що це слід робити.

Сінгапур позиціонує себе як хаб для фінтех-проектів, але в той же час його влади настійно закликав «виявляти особливу обережність» щодо покупки криптовалюти.

У жовтні минулого року Менон говорив, що Сінгапур не планує регулювати криптовалюту, але буде пильно стежити за спробами відмивання грошей та іншими потенційними ризиками, пов’язаними з їх використанням.

Минулого тижня Валютне управління Сінгапуру оголосило про завершення першого етапу експерименту по токенізаціі сінгапурського долара.

Related posts