«Золотий вік» криптовалютних трейдерів підійшов до кінця

Грудень був вдалим місяцем для криптовалютної торгівлі.

Біткоін досяг рекордного максимуму вище $19,000, а денний обсяг виріс вище $50 млрд, вперше в історії. Крім того, цей період був вигідним для арбітражної торгівлі. Арбітражна торгівля має на увазі покупку активу на одному ринку за нижчою ціною і продаж його на іншому, з премією. Ціновий діапазон біткоіна на різних майданчиках був досить широким.

Спред між GDAX і Kraken перевищував $ 1,000 в грудні. Однак найближчим часом ці спреди залишатимуться вузькими.

«Волатильність була відносно низькою, тоді як можливості для арбітражної торгівлі з’являлися тоді, коли ринок зростав, або відбувався розпродаж», – зазначає Гаретт Сі, глава DV Chain.

Джон Спалланцані впевнений, що «золотий вік» для арбітражної торгівлі навряд чи повернеться. «Ми більше не побачимо великих спредів між країнами і біржами, як в 2016-му і 2017-му», – пояснює він.

Це не означає, що криптовалютні ринки раптово стали синхронізованими.

«Ціни на кріптовалютних ринках часто фрагментовані», – продовжує Боббі Чо, глава підрозділу позабіржової торгівлі Cumberland. «Якщо ви запитаєте 10-х людей про ціну найбільш ліквідних криптовалют, ви отримаєте різні відповіді», – додає він.

Втім, заробити на арбітражі легше, ніж на торгівлі криптовалютами, ринкова структура яких ще незріла.

Швидкість передачі інформації від бірж торговельним компаніям набагато нижче в сфері криптовалют, ніж в інших областях Уолл-Стріт.

Related posts